Komunikat

Zgodnie z zaleceniem zawartym w poniższym piśmie publikujemy przypomnienie nadesłane dla naszej parafii. Z przykrością odebraliśmy to pismo, bowiem dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczne warunki uczestnictwa w wydarzeniach religijnych organizowanych przez naszą parafię. Niejednokrotnie musieliśmy też odmówić udziału w modlitwie w świątyni osobom ze względu na obowiązujące nas rozporządzenia państwowe. Prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do naszych propozycji, które mają pozwolić na pełne uczestnictwo w życiu parafii każdemu, kto odczuwa takie pragnienie. Stąd przypominamy, że w Niedzielę Msza święta o godz. 11.30 jest transmitowana na kanale YT, ponadto w górnym kościele gromadzą się dzieci przygotowujące do I Komunii świętej oraz ich rodzice według zaproponowanego wcześniej porządku. Natomiast o godz. 17.00 zapraszamy szczególnie seniorów i osoby podwyższonego ryzyka zachorowania, które pragną uczestniczyć w Niedzielnej Eucharystii.