headerimage

Księża

ks Jacek Spychalski

proboszcz

  • mgr teologii
  • urodzony 26.01.1969
  • wyświęcony 1994
  • mianowany na proboszcza 2015

ks Stanisław Cieniewicz

ksiądz senior

  • prałat honorowy J.Św.
  • kanonik honorowy Kapituły Katedralnej Pelplińskiej
  • urodzony 14.04.1940
  • wyświęcony 1964
  • jako proboszcz posługiwał w latach 1980 - 2015

ks Mateusz Pryczkowski

wikariusz

  • mgr teologii
  • urodzony 17.07.1991
  • wyświęcony 2018
  • w parafii pracuje od 2018

ks Kamil Sobiech

wikariusz

  • lic. teologii
  • urodzony 04.06.1984
  • wyświęcony 2009
  • w parafii pracuje od 2018

ks Ryszard Jędrzejak

wikariusz

  • dr. teologii, lic. filozofii, mgr farmacji
  • urodzony 21.04.1954
  • wyświęcony 1987
  • w parafii od 2018

ks Sławomir Ałaszewski

rezydent

  • doktor teologii
  • pracownik Kurii Diecezjalnej w Pelplinie; wykładowca WSD w Pelplinie
  • urodzony 26.11.1975
  • w parafii pomaga od 01.10.2010

ks Marek Cieszyński

wikariusz

  • mgr teologii
  • święcenia 2010
  • w parafii od 2019
  • urodzony 13.03.1985

ks Kamil Ostrowski

wikariusz

  • mgr teologii
  • święcenia 2019
  • w parafii od 2019
  • urodzony 03.08.1994

WCZEŚNIEJ PRACUJĄCY W PARAFII