headerimage

Ogłoszenia Parafialne XI Niedziela Zwykła - 13.06.2021

Przypominamy, że w dni powszednie (od poniedziałku do soboty) możemy adorować Najświętszy Sakrament (w ciszy) po Mszy św. o godz. 6.30 do godz. 8.00.

Kazania dzisiaj głosi Ks. Piotr Lipkowski Przewodnik Tczewskiej Grupy na Jasną Górę. Po Mszach św. zbiórka przed kościołem na pomoc w zorganizowaniu pielgrzymki. Kolekta na nasze inwestycje parafialne. Za wszystkie składane ofiary serdeczne Bóg zapłać.

Dzisiaj podczas Sumy Parafialnej o godz. 10.00 kolejna grupa dzieci z naszej parafii przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Część ławek będzie zarezerwowana dla dzieci i ich rodzin.

Po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 Nabożeństwo Fatimskie.

W poniedziałek zapraszamy na Mszę św. w intencji mieszkańców naszego miasta o godz. 18:30. Po Mszy św. konferencja w kościele dolnym pt. Jak Duch Święty działa w moim życiu.

W poniedziałek Biuro Parafialne będzie nieczynne!

Od poniedziałku do piątku o godz. 17.00 dodatkowa Msza św. w ramach Białego Tygodnia. W te dni Msza św. wieczorna o godz. 18.30 w górnym kościele.

W środę o godz. 8.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, o godz. 18.30 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie, którą poprowadzi Ojciec Teodor, a oprawę muzyczną zapewni zespół Adoramus. Tego dnia nie będzie spotkania Domowników Boga.

W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na adorację przygotowaną przez Zespół Totus Tuus.

W sobotę organizujemy wyjazd do Pelplina na młodzieżowe spotkanie "Przystań". W programie m.in. Adoracja, Koronka do Bożego Miłosierdzia, świadectwa, możliwość spowiedzi, oraz koncert „Chcę żyć” zespołów Na cały Głos i Nieboskłonni. Wyjazd o godz. 13.00. Koszt 10zł./os. Szczegółowe informacje: ks. Kamil Ostrowski  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz ks. Mateusz Pryczkowski  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nabożeństwa Czerwcowe w łączności z wieczorną Mszą św.