headerimage

Ogłoszenia Parafialne XXV Niedziela Zwykła - 19.09.2021

Rozpoczynamy dwuletni okres przygotowawczy do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Spotkanie dla uczniów klas VIII i starszych, którzy chcieliby przygotować się do tego sakramentu odbędzie dzisiaj po Mszy św. o godz. 13.00.

Przypominamy, że w naszej parafii trwają katechezy dla dorosłych. Zapraszamy w poniedziałek i czwartek na godz. 19.00 do kościoła dolnego. Misja Kościoła i kim jest Bóg to tematy katechez na ten tydzień.

Od tej niedzieli na Mszy św. o godz. 11.30 w górnym kościele ławki z przodu będą zarezerwowane dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii. Dzieci te przychodzą na godz. 11.15.

W środę o godz. 8.00 i 18.30 nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Wyjątkowo po Mszy św. porannej o godz. 8.00 nabożeństwo do Świętej Rity.

W piątek Msza św. wieczorna w kościele górnym z modlitwą o uzdrowienie, którą poprowadzi O. Teodor, a oprawę muzyczną zapewni zespół Adoramus.

W sobotę zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.30 do kościoła dolnego, wszystkich pieszych pielgrzymów grupy tczewskiej, ich rodziny i sympatyków pątniczej drogi. Po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej. 

W sobotę o godz. 19.30 zapraszamy na Msze św. wspólnoty Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.

Zgodnie z uchwałą Konferencji Episkopatu Polski, co roku prowadzone są badania niedzielnych praktyk religijnych (dominicantes i communicantes). W tym roku badanie te będą przeprowadzone w przyszłą niedzielę.