headerimage

Ogłoszenia Parafialne XXXIII Niedziela Zwykła - 17.11.2019

W poniedziałek wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny. Z tej okazjo wspólnoty młodzieżowe z naszego miasta KSM i nasza Oaza Modlitwy zapraszają na wieczorną Mszę św. z możliwością uczczenia relikwii błogosławionej i adorację Najświętszego Sakramentu.

W środę o godz. 8.00 i 18.30 Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Zachęcamy chłopców do wstąpienia w szeregi ministrantów. Szczegółowe informacje można uzyskać u ks. Mateusza lub przyjść na zbiórkę naszej służby ołtarza w najbliższą środę po wieczornej Mszy świętej do zakrystii.

W czwartek nasz Młodzieżowy Zespół Totus Tuus zaprasza na modlitewny wieczór za zmarłych po wieczornej Mszy św. 

W piątek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Rity.

W sobotę dekanalny turniej ministrancki piłki nożnej halowej od godz. 12.00 na hali przy II LO.

Powoli kończy się Rok Liturgiczny. Przyszła niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata jest ostatnią niedzielą Roku Liturgicznego, dlatego po Sumie Parafialnej o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Jezusowego z Aktem Poświęcenia. Za odmówienie tegoż Aktu w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata można uzyskać odpust zupełny.

Zarząd Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta Koło Tczewskie zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe Ogrzewalni dla osób bezdomnych. Środki pozyskiwane z dotacji Urzędu Miasta nie gwarantują w pełni zabezpieczenia tej działalności i każda pomoc przyczyni się do lepszego działania ogrzewalni.

W imieniu Towarzystwa i osób bezdomnych, składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiarowaną pomoc, której będzie można udzielić po każdej Mszy św. w przyszła niedzielę.