headerimage

Ogłoszenia Parafialne XXVIII Niedziela Zwykła - 13.10.2019

W październiku Nabożeństwa Różańcowe: dla dzieci o godz. 17.00 od poniedziałku do piątku. Dla dorosłych o godz. 18.00 od poniedziałku do soboty, a w niedzielę po Mszy św. wieczornej.

W dniu dzisiejszym przeżywamy XIX Dzień Papieski. Podczas kwesty – którą przeprowadza przed kościołem nasza młodzież ze Szkolnego Koła Caritas – możemy wspomóc „żywy pomnik” wdzięczności św. Janowi Pawłowi II, czyli Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która organizuje stypendia naukowe dla zdolnej młodzieży.

Dziś po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 Nabożeństwo Fatimskie połączone z różańcem.

W środę o godz. 8.00 i 18.30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek po Mszy św. o 18.30 zapraszamy na adorację, którą poprowadzi nasz Młodzieżowy Zespół Muzyczny Totus Tuus. Szczególnie zapraszamy młodzież przygotowująca się do bierzmowania. 

W piątek i w sobotę odbędą się rekolekcje dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z grupy II.

W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 w dolnym kościele Msza św. dla głuchoniemych.

Przy wyjściu z kościoła, w Biurze Parafialnym i w zakrystii możemy zaopatrzyć się w kartki na Wypominki i Mszę św. zbiorowe, które zostaną odprawione w listopadzie. Wypełnione kartki na Msze św. zbiorowe przynosimy do Biura Parafialnego lub do Zakrystii.

Dzisiejsza kolekta jest kolektą inwestycyjna związana z wymianą polbruku. Bardzo dziękujemy za wszystkie składane ofiary.

Wspólnota Miłosierdzi Bożego ufundowała dla parafii figurę Św. Michała Archanioła, która przyjechała do nas z Gargano, a tam została poświęcona przez rektora bazyliki. Uroczystego wprowadzenia dokona Ojciec Teodor Knapczyk w poniedziałek 4 listopada na Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie.