headerimage

Dzień skupienia dla kandydatów do bierzmowania

Przypominamy, że nie odbędzie się planowany na sobotę dzień skupienia dla kandydatów do bierzmowania. W listopadzie grupa I wyjątkowo spotyka się w II niedzielę miesiąca wraz z grupą II.

Zmiany mszy świętych

Drodzy Parafianie,
Od najbliższej niedzieli chcielibyśmy zaproponować Wam następujące zmiany:

MSZA ŚWIĘTA o godzinie 11.30 (kościół górny)
- tylko dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej wraz z RODZICAMI

MSZA ŚWIĘTA o godzinie 17.00 (kościół górny)
- tylko dla SENIORÓW

MSZE ŚWIĘTE o godzinie 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 (kościół dolny), 13.00 oraz 18.00
- wszyscy pozostali PARAFIANIE I GOŚCIE

Osoby, które mają jakieś obawy prosimy o kontakt indywidualny z biurem parafialnym. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY😀

Adoracja z Totus Tuus

Dziękujemy Zespołowi Totus Tuus za kolejny piękny wieczór z adoracją Najświętszego Sakramentu. Mamy nadzieję, że w trzeci czwartek listopada znów będziemy mogli modlić się wspólnie, zasłuchani w przepiękne utwory przygotowane przez młodzież.

Nabożeństwo Fatimskie

13 października przeżywaliśmy kolejny dzień fatimski w naszej parafii. O godz. 18.00 odmówiliśmy wspólnie różaniec, a po Mszy świętej odbyło się nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła. Zapraszamy serdecznie w każdy 13. dzień miesiąca i zachęcamy do wspólnej modlitwy.

Oddanie33

12 października blisko 60 osób dokonało w naszej parafii uroczystego zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi w jedności z Sercem Jezusa!

Uroczysta Msza św. zakończyła 33-dniowe rekolekcje w ramach ogólnopolskiego wydarzenia Oddanie33.pl

Msza święta w intencji błagalnej - o ustanie pandemii

Zapraszamy codziennie na Mszę świętą w intencji błagalnej - o ustanie pandemii. Poniżej plik z harmonogramem Mszy świętych.

Miesiąc Różańca Świętego

Adoracja z Zespołem Totus Tuus

W trzeci czwartek miesiąca kolejny raz spotkaliśmy się na wieczornej modlitwie w naszej świątyni. Zespół Totus Tuus przygotował piękną adorację Najświętszego Sakramentu. Rozważania dotyczyły wątpliwości, które pojawiają się podczas modlitwy - jak mamy się modlić?

"Bóg czeka na krzyk Twojego serca. Zbyt często ulegamy myśleniu, że modlitwa musi być formalna, ostrożna, wyważona,cicha, osobista… pozbawiona emocji. Dlaczego próbujesz ukryć swoje życie przedNim? Powiedz Mu o wszystkim, radośnie śpiewaj o tym co dobre, dziękuj za łaski,wychwalaj Boże Imię, ale nie wzbraniaj się przed wołaniem o pomoc, podziel się swoim smutkiem, swą bezradnością i pustką, gdy właśnie to Ciebie ogarnia".

Do zobaczenia w październiku!