Ogłoszenia Parafialne XVIII Niedziela Zwykła - 01.08.2021

Wszystkim wyjeżdżającym jeszcze na urlop, oraz gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy owocnie spędzonego czasu i dobrej pogody. W dni powszednie (od poniedziałku do soboty) możemy adorować Najświętszy Sakrament po Mszy św. o godz. 6.30 do godz. 8.00. W środę o godz. 8.00 i 18.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. wieczornej półgodzinna adoracja. W pierwszy czwartek i piątek miesiąca od godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. W Pierwszy Piątek od godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia, którą poprowadzi wspólnota Miłosierdzia Bożego, oraz czciciele Matki Bożej Fatimskiej. Okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00 do 18.30. Tego dnia przypada Święto Przemienienia Pańskiego. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.15 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. To nabożeństwo zwieńczy Eucharystia o godz. 8.00. W godzinach porannych księża, którzy się umówili odwiedzą swoich chorych. W przyszłą niedzielę kolekta na nasze parafialne inwestycje. Już dzisiaj serdecznie dziękuję za wszystkie składane ofiary.