BIERZMOWANI

Pierwsze spotkanie 7 października 2018 r. (grupa I)

Spotkania dla kandydatów do bierzmowania odbywają się w każdą Niedzielę po Mszy św. o godz. 13:00 według następującego harmonogramu:

I Niedziela miesiąca - Grupa I

II Niedziela miesiąca - Grupa II

III Niedziela miesiąca - Grupa III

IV Niedziela miesiąca - Grupa IV

W V Niedzielę miesiąca serdecznie zapraszamy Rodziców osób przygotowujących się do sakramentu bierzmowania tj. 30 grudnia 2018 r. oraz 31 marca 2019 r., również po Mszy św. o godz. 13:00.

Kandydaci do bierzmowania

Grupa I ? uczniowie III klasy gimnazjum

Grupa II ? uczniowie VIII klasy szkoły podstawowej

Grupa III ? uczniowie VII klasy Szkoły Podstawowej nr 4 w Tczewie (klasy A, B, C, D, E, F)

Grupa IV ? uczniowie VII klasy Szkoły Podstawowej nr 4 w Tczewie (klasy G, H, I, J, K oraz uczniowie uczęszczający do innych szkół)

Kandydaci do bierzmowania, którzy rozpoczynają formację otrzymają indeksy najpóźniej na pierwszym spotkaniu formacyjnym.

Uwaga! Osoby, które nie ukończyły pierwszego roku formacji, mogą jedynie rozpocząć 2-letni cykl przygotowań. Zapraszamy na spotkanie z grupą IV.

Zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania w każdy trzeci czwartek miesiąca (TCZ) na spotkanie modlitewne po wieczornej Mszy św. Rozpoczynamy 18 października 2018 r.

Wszelkie pytania proszę kierować do ks. Mateusza Pryczkowskiego (po Mszy św., w godzinach pracy biura parafialnego lub przesyłając pytanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)