Ogłoszenia Parafialne XXV Niedziela Zwykła - 22.09.2019

Dziś po Mszy świętej o godz. 13.00 spotkanie IV grupy kandydatów do bierzmowania. Z tydzień zapraszamy kandydatów, którzy rozpoczną formację z klas 7 oraz ich rodziców na spotkanie informacyjne.

W poniedziałek na godz. 19.30 zapraszamy do dolnego kościoła na Mszę św. z konferencją ojca karmelity pt. „Kryzys duchowy co z tym zrobić”.

W środę o godz. 8.00 i 18.30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek na godz. 18.30 zapraszamy na Mszę św. w intencji mieszkańców naszego miasta. Po niej konferencja formacyjna dla wszystkich chętnych, a szczególnie dla wspólnot Odnowy w Duchu Świętym.

W sobotę na godz. 18.30 zapraszamy na Mszę kwartalną, a po niej konferencję formacyjną dla wspólnoty Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej i wszystkich chętnych. Po konferencji spotkanie koordynatorów i ich współpracowników z naszym gościem - siostrą szensztacką.

W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii Kamila Radzimowskiego - grającego na Duduku ormiańskim sprzed 3 tys. lat. Artysta zagra po każdej Mszy św. 2 utwory. Przy głównym wyjściu z kościoła będzie możliwość nabycia płyty CD. z utworami artysty.

W przyszłą niedzielę 29 września rozpoczyna się dekanalny kurs przedmałżeński. Spotkania odbywać się będą przez pięć kolejnych niedziel o godz. 16.00 w kościele św. Józefa.

5 października w Pelplinie odbędzie się Diecezjalny Kongres Róż Różańcowych. Z naszej parafii organizujemy wyjazd autokarowy na to wydarzenie. Wyjazd o godz. 9.00. Koszt 20 zł. Zapisy u ks. Kamila Ostrowskiego.

Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę z okazji kończącej się 100. Rocznicy odzyskania niepodległości w dniach 8-10 listopada. Szczegóły u ks. Mateusza i na stronie internetowej.