Ogłoszenia Parafialne XXIV Niedziela Zwykła - 15.09.2019

Dzisiaj na Mszy świętej o godz. 11.30 zarówno w górnym jak i w dolnym kościele poświęcimy dzieciom nowe tornistry i przybory szkolne.

Od tej niedzieli na Mszy św. o godz. 11.30 w górnym kościele ławki z przodu będą zarezerwowane dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii. Dzieci przychodzą na godz. 11.15.

Dziś po Mszy świętej o godz. 13.00 spotkanie III grupy kandydatów do bierzmowania, za tydzień grupa IV. Natomiast 29 września zapraszamy kandydatów rozpoczynających formację (klasy VII SP) oraz rodziców na spotkanie informacyjne.

Bardzo proszę, aby w poniedziałek nie zostawiać aut na parkingach przy kościele. Z rana przywiozą nam kostkę polbrukową, która może uniemożliwić wyjazd.

W poniedziałek zapraszany na godz. 18.00 na różaniec, a potem na Mszę św. w intencji Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Po Mszy św. spotkanie zelatorów Żywego Różańca – obecność obowiązkowa.

W środę o godz. 8.00 i 18.30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek po wieczornej Mszy św. (godz. 19.00) Młodzieżowy Zespół "Totus Tuus" zaprasza na wieczorną adorację. Szczególnie zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania.

Zapraszamy wszystkich chętnych dorosłych na rekolekcje ewangelizacyjne do Mątów Wielkich. Początek w piątek o godz. 16.30 w Mątowach. Zakończenie w sobotę 21 września wieczorem. Koszt 70 zł od osoby (3 posiłki i nocleg). Zapisy u ks. Kamila.

W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo do św. Rity

W dniach 8-10 listopada zapraszamy na pielgrzymkę z okazji kończącej się setnej rocznicy odzyskania niepodległości. W programie: Obory, Niepokalanów, Warszawa (Muzeum Powstania Warszawskiego), Częstochowa i Toruń. Koszt 450zł/os (w cenie przejazd autokarem, bilety wstępów, wyżywienie, noclegi i ubezpieczenie).