Ogłoszenia Parafialne XXV Niedziela Zwykła - 20.09.2020

W tę niedzielę o godz. 9.30 w górnym kościele Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Większość ławek będzie zarezerwowana dla dzieci i ich rodziców. Nie będzie Mszy o godz. 10.00. Nie będzie też Mszy św. o godz. 11.30 w dolnym kościele.

Od tej niedzieli rozpoczynamy katechezy dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii w roku 2021. Katechezy rozpoczynać się będą o godz. 11.15 w górnym kościele. Stąd kila ławek z przodu będzie zarezerwowana dla tych dzieci.

Od poniedziałku do piątku Dzieci Pierwszokomunijne przeżywać będą Biały Tydzień stąd dodatkowa Msza św. o godz. 17.00 w górnym kościele.

W poniedziałek święto Mateusza Ewangelisty.

We wtorek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Rity.

W środę o godz. 8.00 i 18.30 nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Tego dnia w Liturgii wspominać będziemy św. Ojca Pio.

W sobotę o godz. 19.30 Msza św. kwartalna Wspólnoty Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej. Po Mszy św. spotkanie koordynatorów.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 w dolnym kościele poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 w dolnym kościele Msza św. dla osób głuchoniemych i niedosłyszących.

W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii Panią Elżbieta Ruman: dziennikarkę i publicystkę. Autorkę wielu programów telewizyjnych, filmów, oraz audycji radiowych. W swojej reporterskiej pracy szuka dobra i stara się je ukazywać światu. Od 2006 roku, zafascynowana dziełem św. Hildegardy. Jest założycielką Centrum św. Hildegardy z Bingen w Józefowie. Napisała m.in.: Lecznicza moc natury wg Hildegardy z Bingen, Widziała cuda, Miasto marzeń. Będzie możliwość porozmawiania z autorką, zakupienia książek, oraz uzyskania autografu.