Ogłoszenia Parafialne XXVIII Niedziela Zwykła - 11.10.2020

Dziś po Mszy św. o 13.00 spotkanie II grupy kandydatów przygotowujących się do bierzmowania.

W dniu dzisiejszym przeżywamy XX Dzień Papieski, podczas kwesty przed kościołem, będziemy mogli wesprzeć „żywy pomnik” wdzięczności św. Janowi Pawłowi II, czyli Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która organizuje stypendia naukowe dla zdolnej młodzieży.

W październiku – Nabożeństwa Różańcowe: dla dzieci o godz. 17.00 od poniedziałku do piątku. Dla dorosłych o godz. 18.00 od poniedziałku do soboty, a w niedzielę po Mszy św. wieczornej.

Zapraszamy wszystkie osoby biorące udział w rekolekcjach  internetowych ODDANIE33.pl na Mszę św. wraz z Aktem Oddania Maryi. Uroczystość poprowadzi ks. Kamil Ostrowski w najbliższy poniedziałek o godz. 20.00 w dolnym kościele.

Od poniedziałku codziennie przez 30 dni będziemy odprawiać Mszę św. z prośbą o oddalenie pandemii. Godziny w których będziemy odprawiać te Msze św. są na naszej stronie internetowej i w gablocie.

Od poniedziałku będziemy przyjmować intencje na przyszły rok - początkowo tylko w Biurze Parafialnym.

We wtorek po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo Fatimskie.

W środę o godz. 8.00 i 18.30 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek o godz. 19.00 zapraszamy do dolnego kościoła na wspólną modlitwę, którą poprowadzi nasz Zespół Totus Tuus.

 W związku z zaistniałą sytuacją pandemii nie odbędą się wyjazdowe rekolekcje Domowników Boga. Wspólnotę Domowników Boga jak i wszystkich chętnych zapraszamy na adorację połączoną z konferencją w piątek po wieczornej Mszy św.

Parafie w naszym mieście pragną się włączyć w akcję „Milion dzieci modli się na różańcu” w intencji jedności i pokoju. Jest to odpowiedź na słowa św. Ojca Pio: „gdyby milion dzieci modliło się na różańcu, wówczas świat napełniłby się pokojem”. Dziesiątkę różańca  dzieci z naszej parafii będą mogły odmówić w przyszłą niedzielę po Mszach św. o 11.30 przy pomniku św. Jana Pawła II.

Przy wyjściu z kościoła, w Biurze Parafialnym i w zakrystii możemy zaopatrzyć się w kartki na Wypominki i Mszę św. zbiorowe, które zostaną odprawione w listopadzie. Wypełnione kartki na Msze św. zbiorowe przynosimy do Biura Parafialnego lub do Zakrystii.

Bardzo dziękuję za składane dziś ofiary na nasze inwestycje parafialne.