Ogłoszenia Parafialne XXIII Niedziela Zwykła - 08.09.2019

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na pierwsze po wakacjach spotkanie biblijne wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym w budynku plebanii.

W środę o godz. 8.00 i 18.30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W środę organizujemy pielgrzymkę do Sanktuarium w Piasecznie na diecezjalny dzień chorych. Wyjazd z parkingu przed kościołem godz. 9.15. Koszt 20zł. Zapisy w zakrystii po Mszy św.

Serdecznie zapraszamy chętną młodzież na spotkanie organizacyjne nowo powstającej wspólnoty młodzieżowej przy naszej parafii w czwartek na godz. 19.15 do salki przy kościele. Każdy mile widziany!

W piątek po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo Fatimskie, a w górnym kościele odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci, które w maju przyszłego roku przystąpią do I Komunii św.

Od piątku do niedzieli zapraszamy na "Weekend dla narzeczonych" z kursem tańca. Szczegóły na plakacie w gablocie i u ks. Mateusza. 

W sobotę organizujemy wyjazd na ogólnopolskie spotkanie ewangelizacyjne - "Polska pod Krzyżem", które odbędzie się na lotnisku Aeroklubu w Kruszynie pod Włocławkiem. Koszt 80zł. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej, na stronie www.polskapodkrzyzem.pl i u ks. Kamila S. 

Od przyszłej niedzieli na Mszy św. o godz. 11.30 w górnym kościele ławki z przodu będą zarezerwowane dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii. Dzieci przychodzą na godz. 11.15.

W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 11.30 zarówno w górnym jak i w dolnym kościele poświęcimy dzieciom nowe tornistry i przybory szkolne.

W przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie grupy III kandydatów do bierzmowania, a w niedzielę 22 września spotkanie grupy IV. Natomiast 29 września zapraszamy na spotkanie informacyjne kandydatów do sakramentu bierzmowania oraz ich rodziców. Formację rozpoczynają uczniowie klas 7 SP. Spotkania zawsze po Mszy św. o godz. 13.00

Dzisiejsza kolekta jest na inwestycje parafialne. W poniedziałek 16 września dostarczą nam 750m2 kostki. Będzie to 87 palet, które złożymy w większości na parkingu. Już dzisiaj przepraszamy za utrudnienia mogące wyniknąć z tego tytułu. Za wszystkie składane ofiary serdecznie Bóg zapłać.

W dniach 8-10 listopada zapraszamy na pielgrzymkę z okazji kończącej się setnej rocznicy odzyskania niepodległości. W programie: Obory, Niepokalanów, Warszawa (Muzeum Powstania Warszawskiego), Częstochowa i Toruń. Koszt 450zł/os (w cenie przejazd autokarem, bilety wstępów, wyżywienie, noclegi i ubezpieczenie). Szczegółowe informacje na stronie internetowej, w gablocie lub w zakrystii i Biurze Parafialnym.