Ogłoszenia Parafialne XXIX Niedziela Zwykła - 25.10.2020

Nabożeństwa Różańcowe: dla dzieci o godz. 17.00 od poniedziałku do piątku. Dla dorosłych o godz. 18.00 od poniedziałku do soboty, a w niedzielę po Mszy św. wieczornej.

W związku z ograniczeniami jakie zostały wprowadzone, abyśmy mogli zachować przewidziane odległości i poczuć się bezpieczniej wszystkie Msze św. odprawiamy w kościele górnym.

W poniedziałek zapraszamy na godz. 18.00 na Różaniec i Mszę św. w intencji adopcji dziecka poczętego.

W środę o godz. 8.00 i 18.30 nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Tego dnia liturgiczne Święto św. Szymona i Judy Tadeusza patrona od spraw beznadziejnych.

W sobotę odbędzie się VIII edycja Tczewskiego Balu Świętych. Tegoroczna edycja odbędzie się w formie uwielbienia w trzech największych tczewskich parafiach. W kościele farnym i w kościele św. Józefa o godz. 19.30, oraz w naszej parafii o godz. 20.00. W programie adoracja i czuwanie przy relikwiach świętych połączone z uwielbieniem. Będzie także okazja do spowiedzi św. Na zakończenie odmówimy akt zawierzenia Jezusowi poprzez wstawiennictwo św. Jadwigi– patronki Tczewa, oraz wszystkich świętych.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze wg porządku niedzielnego. W związku z pandemią nie będzie Mszy na cmentarzu.

O godz. 14.30 na Cmentarzu Komunalnym pomodlimy się za zmarłych, a o godz. 15.15 w górnym kościele odprawimy dodatkową Mszę św. zbiorową za naszych bliskich zmarłych.

W tym roku nie będziemy przeprowadzać zbiórki wypominków na cmentarzu dlatego można je złożyć w kościele lub Biurze Parafialnym.

W niedzielę wszystkie Msze św. również w górnym kościele z wyjątkiem Mszy o godz. 11.30 którą odprawiamy równolegle w dwóch kościołach.

Na Mszę św. o godz. 11.30 w górnym kościele zapraszamy rodziców z dziećmi przygotowującymi się do Pierwszej Komunii, na godz. 17.00 zapraszamy szczególnie seniorów wszystkich parafian zapraszamy na pozostałe Msze św.

Wypominki czytać będziemy w Dzień Zaduszny podczas każdej Mszy Św. a od wtorku po każdej wieczornej Mszy św.

W listopadzie grupa I kandydatów do bierzmowania wyjątkowo spotyka się w II niedzielę miesiąca wraz z grupą II.

W dniach od 1 do 8 listopada  nasza parafia weźmie udział w wydarzeniu „Różaniec do granic nieba”. 1 listopada na cmentarzu lub wszędzie tam gdzie będzie nam dane przebywać indywidualnie odmawiamy specjalną modlitwę, by świadomie włączyć dzieci nienarodzone do naszych rodzin i prosić je o wstawiennictwo. Prosimy Boga o uleczenie ran i miłosierdzie nad nami. Od 2 listopada zapraszamy do naszego kościoła na wspólną modlitwę różańcową po wieczornej Mszy św. Będziemy polecali intencje „różańca do granic nieba” oraz zmarłych z wypominek.