Ogłoszenia Parafialne Uroczystość Wszystkich Świętych - 01.11.2020

W dniu dzisiejszym Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze wg porządku niedzielnego. O godz. 15.15 w górnym kościele odprawimy dodatkową Mszę św. zbiorową za naszych bliskich zmarłych. Nie odbędą się żadne nabożeństwa na Cmentarzu Komunalnym.

Przypominamy, że w związku z ograniczeniami jakie zostały wprowadzone, abyśmy mogli zachować przewidziane odległości i poczuć się bezpieczniej wszystkie Msze św. i nabożeństwa odprawiamy w kościele górnym.

W dniach od 1 do 8 listopada  nasza parafia weźmie udział w wydarzeniu „Różaniec do granic nieba”. 1 listopada wszędzie tam gdzie będzie nam dane przebywać indywidualnie odmawiamy specjalną modlitwę, by świadomie włączyć dzieci nienarodzone do naszych rodzin i prosić je o wstawiennictwo. Te modlitwę można znaleźć na naszej stronie internetowej i parafialnym fb. Od 2 listopada zapraszamy do naszego kościoła na wspólną modlitwę różańcową po wieczornej Mszy św. Będziemy polecali intencje „różańca do granic nieba” oraz zmarłych z wypominek.

W Dzień Zaduszny – w poniedziałek – Msze św. o godz.: 6.30, 8.00, 10.00, 17.00 i 18.30.

Wypominki czytać będziemy w Dzień Zaduszny podczas każdej Mszy Św. a od wtorku po każdej wieczornej Mszy św.

W środę o godz. 8.00 i 18.30 nowenna do MB Nieustającej Pomocy. W najbliższą środę nie będzie spotkania Domowników Boga, wspólnotę zapraszamy na różaniec po Mszy św. wieczornej.

W pierwszy czwartek i piątek miesiąca od godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu.

W pierwszy piątek od godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia. Okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00 do 18.30.

W Pierwszą Sobotę miesiąca o godz. 7.15 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi podczas którego, będzie miało miejsce wystawienie Najświętszego Sakramentu, medytacja, różaniec i akt wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu NMP. To nabożeństwo zwieńczy Eucharystia o godz. 8.00. 

W sobotę księża odwiedzą z posługą sakramentalną swoich chorych po uprzednim potwierdzeniu tej wizyty.