Ogłoszenia Parafialne II Niedziela po Bożym Narodzeniu - 27.12.2020

W poniedziałek zapraszamy na różaniec o godz. 18.00 i Mszę św. w intencji duchowej adopcji dziecka poczętego. Tego dnia Obchodzić będziemy Święto Młodzianków Męczenników.

Od poniedziałku zaczniemy odprawiać dodatkową Mszę św. o godz. 17.30 z błogosławieństwem kolędowym wg zaproponowanego grafiku dla poszczególnych ulic. Prosimy, aby na tę Eucharystię przyszła choć jedna osoba z rodziny. Zachęcamy, aby tego dnia odświętnie przygotować – tak jak podczas kolędy – stół, a po powrocie pokropić mieszkanie wodą. Na Mszę przynosimy ze sobą naczynie z wodą która zostanie pobłogosławiona podczas Eucharystii. Po Mszy św. rozdawać będziemy pamiątki z tego wydarzenia, ministranci będą rozprowadzać kredę, którą również poświęcimy podczas Mszy. Jeśli ktoś uzna za stosowne będzie mógł również złożyć ofiarę na inwestycje przy naszym kościele.

W środę o godz. 8.00 i 18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

W czwartek w ostatni dzień Starego Roku nie będzie Mszy św. o godz. 18.30. Mszą św. o godz. 16.00 podziękujemy Panu Bogu za cały przeżyty Rok odprawiając nabożeństwo dziękczynienia i przebłagania. Tego dnia Biuro Parafialne będzie nieczynne.

W piątek 1 stycznia Nowy Rok - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 pozostałe Msze św. wg porządku niedzielnego. Jest to Pierwszy Piątek Miesiąca. Okazja do Spowiedzi św. przed każdą Mszą św. oraz od godz. 16.00 do 17.00. W tym czasie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu.

W Pierwszą Sobotę miesiąca o godz. 7.15 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi podczas którego, będzie miało miejsce wystawienie Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwo zwieńczy Eucharystia o godz. 8.00. Ksiądz Mateusz, ks. Kamil Ostrowski i ks. Proboszcz chorych odwiedzą w drugą sobotę miesiąca 9 stycznia