Ogłoszenia Parafialne Wniebowstąpienie Pańskie - 16.05.2021

W minioną niedzielę 96 dzieci przystąpiło do Pierwszej Komunii św.

Nabożeństwa Majowe w łączności z wieczorną Mszą św.

W środę o godz. 8.00 i 18.30 Nowenna do MB Nieustającej pomocy.

Przez cały tydzień do niedzieli pół godziny przed wieczorną Mszą św. (z wyjątkiem piątku) nowennę do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania, która przypada w przyszłą niedzielę. W piątek nowenna o godz. 20.00 z transmisją na stronie: nacalyswiat.pl

W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu przygotowaną przez Zespół Totus Tuus.

We piątek o godz. 18.30 w górnym kościele zostanie odprawiona Msza św. z modlitwą o uzdrowienie, którą poprowadzi Ojciec Teodor, a oprawę muzyczną zapewni zespół Adoramus.

W sobotę przypada liturgiczne wspomnienie św. Rity z Cascii. Zapraszamy na Mszę św. wyjątkowo o godz. 8.00. Po liturgii nabożeństwo do św. Rity, oraz procesja z figurą Świętej. 

W związku, iż zakończyliśmy przygotowania do Pierwszej Komunii św. od przyszłej niedzieli Msze z udziałem dzieci o godz. 11.30 wracają do dolnego kościoła.

Społeczność Zespołu Szkół Katolickich w Tczewie szczególnie serdecznie zaprasza tegorocznych absolwentów ósmych klas do zapoznania się z bogatą ofertą Uniwersyteckiego Katolickiego Liceum Ogólnokształcące. Wszelkie potrzebne informacje dotyczące rekrutacji i terminów można znaleźć na stronie internetowej: katolik-tcz.pl oraz w mediach społecznościowych.