Ogłoszenia - XXIII Niedziela Zwykła - 09.09.2018

W środę o godz. 8.00 i 18.30 Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W środę 12 września organizujemy autokarową pielgrzymkę do Sanktuarium w Piasecznie na Msze św. o godz. 10.30 z udzielaniem chorym błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem. Msza św. pod przewodnictwem J.E. ks. Bpa Ryszarda Kasyny. Wyjazd o godz. 9.00, koszt 10zł. Zapisać się można jeszcze tylko dzisiaj.

W piątek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. O godz. 18.30 Suma Odpustowa w Farze. O godz. 19.15 zapraszamy młodzież z zespołu Totus Tuus, a także wszystkich chętnych, którzy chcieliby dołączyć do zespołu, na spotkanie w naszej plebanii.

W sobotę po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci, które w maju przyszłego roku przystąpią do I Komunii św. Z tej racji, iż jest to bardzo ważne spotkanie zapraszamy wszystkich rodziców.

Od przyszłej niedzieli zapraszamy młodzież, zwłaszcza osoby przygotowujące się do sakramentu bierzmowania na Mszę św. o godz. 13.00. 

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 13.00, w górnym kościele, odbędzie się spotkanie z rodzicami kandydatów do sakramentu bierzmowania klas VII, VIII Szkół Podstawowych i III Gimnazjum.

Potrzebujemy kogoś do pomocy Panu Zygmuntowi i Panu Hubertowi w funkcji kościelnego.

W czwartek 20 września po Mszy św. o godz. 6.30 wyruszy z naszej parafii 6 Pielgrzymka Rowerowa do Częstochowy. Informacje i zapisy w Biurze Parafialnym oraz po Mszach św. z zakrystii.

Od niedzieli 23 września rozpoczyna się dekanalny kurs przedmałżeński. Spotkania odbywać się będą przez pięć kolejnych niedziel o godz. 16.00 w kościele p.w. św. Józefa w Tczewie (przy ul. Gdańskiej 6).