Ogłoszenia - XXXII Niedziela Zwykła - 11.11.2018

W związku z obchodami 100 Jubileusz odzyskania przez Polskę niepodległości podczas każdej Mszy św. dziękując Panu Bogu z dar wolności odmówimy modlitwę za Ojczyznę i odśpiewamy Hymn Narodowy.

W wtorek po Mszy św. o godz. 18.30 Nabożeństwo Fatimskie.

W środę o godz. 8.00 i 18.30 Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy chętną młodzież do dolnej salki w plebanii na Wieczór Planszowych Gier Strategicznych.

Dzisiejsza kolekta jest naszą kolekta inwestycyjna. W przyszłą niedzielę kolekta na WSD w Pelplinie. Za wszystkie składane ofiary serdeczne Bóg zapłać.

Zapraszamy na pierwszy z Wieczorów małżeńskich. Spotkanie, którego celem jest budowanie więzi małżeńskiej przez dialog, odbędzie się 20 listopada o godz. 19.15 w salce pod kościołem św. Józefa w Tczewie (wejście od strony zakrystii). Szczegółowe informacje na plakacie.

W sobotę 24 listopada w przeddzień wspomnienia św. Katarzyny Aleksandryjskiej – Patronki Kolejarzy – o godz. 18.30 w kościele św. Józefa zostanie odprawiona Msza św. w intencji kolejarzy i ich rodzin. Duszpasterz Kolejarzy ks. Jan Ostrowski bardzo serdecznie zaprasza.

W dolnym kościele zostały wywieszone prace laureatów konkursu plastycznego „Polski Święty Patron”. Zachęcamy do oglądania wystawy uczniów z naszych szkół.